Інтегрований навчальний посібник “Протидія злочинам у сфері використання інформаційних технологій”

Карчевський М. В., Коваленко В. В., Комлєв
В. Є. та ін. Протидія злочинам у сфері використання інформаційних технологій : інтегрований навчально-практичний посібник / за ред. д.ю.н., проф. М. В. Карчевського. Харків : Право, 2019. 188 с.

Інтегрований посібник – це інформаційний простір, який створено з використанням сучасних технологій навчання та професійного спілкування. Він являє собою цікаву книжку, що складається з текстового матеріалу та доступних за допомогою інтернет та QR-кодів інформаційних ресурсів у вигляді додаткових даних, судової практики, відеокоментарів, презентацій, тестувань, форумів для спілкування.

“Запропонована авторським колективом концепція «інтегрований навчально-практичний посібник» повністю виправдовує свою назву: 1) у роботі органічно поєднані (інтегровані) кримінально-правова, процесуальна та криміналістична тематики; 2) авторський колектив складають науковці, правоохоронці, фахівці з ІТ; 3) посібник не обмежується текстом на паперових сторінках, представляє собою розгалужену систему різноманітних джерел інформації”

Доктор юридичних наук, професор С.С. Чернявський
Доктор юридичних наук А.А. Вознюк

Посібник на сайті видавництва “Право”
Online складова інтегрованого посібника. Можна використостовувати гостьовий доступ або зареєструватися для роботи з тестами, форумом


Посібник в номінації «Краща українська навчальна книга (категорія літератури non/fiction)» був відзначений за друге почесне місце на Всеукраїнській Премії «Інновація в освіті».

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s